PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

dikac  |   |  25.12.2019. 13:25

Trecina Srbije je na raspustu ako niste znali.
Smestaj se rezervise u septembru za raspust i NG. Isto tako puno skijasa kupi skipass u pretprodaji ili na Expozim-u da uhvati 10-15% popusta. Za njih je ovo stvarno tuga... i ne vidim zasto zluradi komentari?

2+3 = (malim slovima)