PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Mare NS  |   |  25.12.2019. 13:02

Mislko sam na Karaman greben guzve .. strucnjaku Bajo pisem na brzinu . .. guzve se velike , magla
i nesto sitno sneg pada a ocekuje se otvaranje Malog Karamana .. mada i to je malo za ovoliko ljudi ovde

2+3 = (malim slovima)