PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

vlastem  |   |  25.12.2019. 12:22

Meni je malo nejasno otkud ovolika gužva sada, raspust valjda nije još počeo?
Iznenadih se, iako rade samo ove žice, ne sećam se da je prošlih godina bila ovakva gužva pre NG.

2+3 = (malim slovima)