PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Срђан  |   |  24.12.2019. 22:29

Ах те акумулације што недостају вредним запосленима у Скијалиштима Србије да груну оснежавање на целој планини одједаред, па да се скијање боље планира и сви више зараде 8)

2+3 = (malim slovima)