PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Struga  |   |  24.12.2019. 20:24

Ako poredimo cenu garaze u Beogradu i cenu na Kopu nesto je visa na Kopu. Medjutim niko u garazi u Beogradu ne parkira 7 dana za redom ceo dan. Tu je osnovna razlika i zasto je parking skup u garazi na Kopaoniku.

2+3 = (malim slovima)