PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jakov  |   |  24.12.2019. 16:12

Pozdrav svima,

Da li ima novih informacija u vezi sa novim parkingom kod Sunčane doline, odnosno baze Novi Pazar put. Da li je završeno parkiralište? Da li će se naplaćivati? Da li je napravljena neka veza sa stazom Sunčana ili se ide pešaka kao kada se parkiralo pored puta?

Hvala puno,

Jakov

2+3 = (malim slovima)