PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Wolfskin  |   |  10.12.2019. 06:34

@ Viktor 21 Ako sam te dobro razumeo,2 sezone skijas,ovo bi ti bila treca.Trebao bi da pocnes da izlazis na crvene staze kod nas jer blaza klasifikacija nego u inostranstvu.Poput duboke na Kopu.Ljudi ne mogu da razumeju da niu svi iste koordinacije,fizicke spreme ili godina.Shodno tome ne napreduju svi isto,bez obzira sto pretpostavljam imas 21 godinu kao sto si stavio u niku.Uzmi par casova instruktora( ako vec nisi ),jer on ce najbolje da oceni na kom si nivou I uz njega ces najpre da se oslobodis treme od nagiba terena ili neceg drugog.Sve najbolje ti zelim I puno skijaskih dana u tvom zivotu

2+3 = (malim slovima)