PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Zvezdarac  |   |  05.12.2019. 16:23

Sto se tice gužvi, pre nekoliko godina je bilo bas dosta snega za opening. Radilo je i dosta staza, čak i mali Karaman. Popust je bio 70% pa je tog vikenda bila tolika gužva da se na Karaman grebenu i pancicu čekalo po pola sata.

2+3 = (malim slovima)