PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Baby$  |   |  05.12.2019. 09:59

Da li postoje realne šanse da do sledećeg vikenda otvore i MK , Pančić i Duboku? U odnosu na prošlogodišnji Opening da li je gužva manja ili veća? Prošle godine su doduše bila dva Openiga, ali su mnogi rezervisali očekujući popust od 70%. Sada se unapred znalo da će biti 30% tako da nije bilo nekih iznenađenja.

2+3 = (malim slovima)