PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nikola  |   |  05.12.2019. 06:56

Zna li neko šta se obično dešava posle openinga. Da li radi neka žičara ili se čeka sledeći vikend. Ima li smisla doći od ponedeljka?
Snimci od prošle godine u tom periodu su fantastični

2+3 = (malim slovima)