infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Vladaa |
|
03.12.2019. 09:13
Stevs, mozes li da podelis neki info o planiranoj dinamici osnezavanja i pustanja staza? Jasno je da dosta zavisi od padavina, ali nadam se da skijalista imaju neki plan koji ne zavisi od gledanja u nebo. Kad god pogledam u kamere, ne vidim da topovi rade, pa nisam preterani optimista. Ne znam koliko to ima veze sa nedostatkom vode o kome se pricalo, sa nedostatkom uslova za osnezavanje, ili sa necim trecim. Kako je krenulo, meni deluje da ovog vikenda sem Karaman Grebena nista drugo nece raditi, za sledeci mozda Pancic i Duboka 2 (nadao sam se Dubokoj ali nisam vise optimista), a do Nove Godine sem ako ne padne neki veliki sneg ne deluje da ce pustiti vecinu skijalista, kao sto je to bio slucaj proslih godina. Sta je po tebi realno ocekivati ovog, sta sledeceg vikenda a sta do Nove Godine? To je tip informacija zbog koga mnogi posecuju infokop a ti cak i ako nemas informaciju iz prve ruke, mozes na osnovu iskustva da pretpostavis. Hvala
2+3 = (malim slovima)