PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

SinišaT  |   |  02.12.2019. 20:09

Možda bi trebalo napraviti da svaki član ima svoju fotografiju kada komentariše, ili još bolje ako se napravi neki CHAT.... mislim da bi komunikacija među nama bila bolja i lepša tada (verujem u to). Mislim ovo samo dobronamerno pišem...

2+3 = (malim slovima)