PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nišlija  |   |  02.12.2019. 11:38

Božo,
U svakom slučaju si u pravu, svi mu koji smo uzeli Ski pasa tog tipa smo oštećeni.
Mislim da se ovo ponavlja prošla ski sezona...
Mislim da treba da se pošalje peticija Skijalištima kako bi ispravili gresku/propust.

2+3 = (malim slovima)