PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Alex  |   |  22.11.2019. 14:11

Drugari, planiram dolazak na otvaranje 5.12 i ostanak do 8.12.

Gledam ove kamere i bas sam pesimistican. Da li ce bar biti vjestackog snijega ili nesto, da ne bude da berem pečurke po Kopaoniku. :)

2+3 = (malim slovima)