PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Gavrilo  |   |  19.11.2019. 14:42

Ja se nadam da ce neki sneg konacno udariti i minus da ce se pojaviti. Ima li kakvih prognoza?
Ja sam prosle godine bio 6 dana oko Nove godine i bilo je extra. Ove planiram posle Stevandana ako Bog da. Pozdrav braco skijasi i sestre skijasice.

2+3 = (malim slovima)