PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Anja  |   |  15.11.2019. 10:28

Hvala na odgovoru.Bas steta,to su tako lepe staze.Nadam se da ce se nesto napraviti tu u skorijoj buducnosti.Jedna gondola bi tako dobro dosla.Da se rastereti vrh a i zbog smestaja u Brzecu.Pozdrav.

2+3 = (malim slovima)