PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Igorog  |   |  30.09.2019. 19:21

Da li cemo biti u prilici da procitamo neki izvestaj o letnjoj stazi, tj. da li se ta investicija isplatila i koliko je bila koriscena ?

Da li je najstrmiji deo Krcmara prosiren ili je tu zadrzana postojeca trasa? Ne mogu sa fotografija da zakljucim gde je spoj stare i nove staze.

Hvala!

2+3 = (malim slovima)