infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Stevs |
|
30.09.2019. 16:26
@Praja:Da, Krčmar je skoro gotov. Zatravljena je staza i pri dnu su spojene stara i nova staza.Što se tiče Duboke 2 mislim da je teško da će biti spremna za narednu ski sezonu ali da će se praviti staza praviće se sigurno. Ostalo je još dva meseca do početka sezone, a potrebni su ozbiljni zemljani radovi na tom potezu. Takođe, čak i da se napravi staza, položaj je takav da će bez veštačkog osnežavanja upotrebna vrednost biti vrlo ograničena. Nadam se da će za sezonu 2020/2021. biti odrađeno i jedno i drugo.Gvozdac 19b je ove sezone bio praktično freeride staza. Mislim da ona nije sređivana postojećim tabačima iz tehničkih razloga zbog velike strmine.
2+3 = (malim slovima)