PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

natani  |   |  26.07.2019. 20:37

Zna li neko gde se nalazi punkt za naplatu u NP iz pravca Raške? Da li pre Jolly Kopa , Kraljevih čardaka... ili posle. Pitam jer ću biti smeštena par dana u centru, pa nekoliko dana u vikend naselju. Da li ću plaćati kartu za jedan ulazak ili...
Hvala

2+3 = (malim slovima)