PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kobaja  |   |  23.07.2019. 18:50

Pozdrav svima,
Da li postoji rental malo boljih mtb bicikala na kopaoniku i ukoliko ima, da li imate kontakt? Voleo bih da izbegnem da nosim bajk iz Ns u malom autu.😊

2+3 = (malim slovima)