PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Dragos  |   |  25.03.2019. 12:54

I ja se juce vratih sa Kopaonika, solidnog skijanja je bilo u cetvrtak, petak i subotu od 8-13 h, sve posle tog vremena je uglavnom bilo mucenje, sa izuzetkom subote, gde je zbog odrzavanja humanitarne trke na Karaman Grebenu palo peglanje staze i u popodnevnim satima, pa je moglo da se skija i do 15 h ................
U cetvrtak su dobro bile spremljene Ledenice i Gvozdac, dok zbog temperature nije popustio onaj donji deo. U petak i subotu su za svaku pohvalu bili Krcmar i mali Karaman, i sve tako negde po podneva ili nesto kasnije.
U poredjenju sa prethodnom godinom (bejah maltene u isto vreme) vremenski uslovi nisu bili tako povoljni, ali sta je, tu je, to su stvari na koje ne moze da se utice.

2+3 = (malim slovima)