PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Ljubisa Dubai  |   |  21.03.2019. 06:25

Hvala vam Aco na pojašnjenju...
Samo da vidimo kako ćemo prva dva dana pregurati sa temperaturom od 10 degC.
A vidim nešto i Norvežani menjaju prognozu što se dodatnog snega tiče. 😂
Sve najbolje

2+3 = (malim slovima)