PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jakov  |   |  20.03.2019. 23:11

@surovi

Znaš kako, mislim da nema šanse. Jer vidim jasno i hotel i da su stubovi postavljeni i bukvalno idu do hotela a on je skroz gore na vrhu, pa još zaviješ levo kao da kreneš na vrh Suvog rudišta.

Pričao sam sa komšijom meštaninom (iz sela je a radi u Treski) i on mi je potvrdio ovu priču.

Ali pazi sada ovo. Pa sve i da nam spuste do dole žicu, a gde da se parkiraju ljudi ili opet može da u tome uživa nekoliko kuća okolo :) a još luđe, pazi da i ima parking, kako bi sva ta kola majko moja išla u dva pravca :)))) totalni hit.

2+3 = (malim slovima)