infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Jakov |
|
20.03.2019. 23:11
@surovi Znaš kako, mislim da nema šanse. Jer vidim jasno i hotel i da su stubovi postavljeni i bukvalno idu do hotela a on je skroz gore na vrhu, pa još zaviješ levo kao da kreneš na vrh Suvog rudišta. Pričao sam sa komšijom meštaninom (iz sela je a radi u Treski) i on mi je potvrdio ovu priču. Ali pazi sada ovo. Pa sve i da nam spuste do dole žicu, a gde da se parkiraju ljudi ili opet može da u tome uživa nekoliko kuća okolo :) a još luđe, pazi da i ima parking, kako bi sva ta kola majko moja išla u dva pravca :)))) totalni hit.
2+3 = (malim slovima)