PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

mika_vk  |   |  19.03.2019. 08:58

od ponedjeljka do nedjelje je popust na ski pass 20%. Ja dolazim u petak-ponedjeljak, kako u ovoj situaciji? Dali trebam kupiti od petka trodnevni i onda u ponedjeljak jednodnevni? Sta mi je najisplatljivija varijanta (osim da u ponedjeljak ne skijam :) ) Ili imaju neku kalkulaciju?

2+3 = (malim slovima)