PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Cane  |   |  05.03.2019. 10:52

Znaci da evo sada je 10:51h skijali smo ledenice i gvozdac od 9h i off.
Tzv kacamak.
Nije ni cudo kada je jutros u 7h bilo 1 stepen.
Snega ima samo malo temperatura da se spusti u bice skijanja jos mesec dana

2+3 = (malim slovima)