PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Stef  |   |  27.02.2019. 16:28

Da se "nadovezem" na prethodno pitanje: Dolazimo iz Crne Gore prvi put na Kopaonik, da li je bolje da idemo direktno iz Raske, ili da produzimo preko Biljanovca i Josanicke banje, i ako neko eventualno moze da kaze u kakvom su stanju ova dva pravca ovih dana? Hvala.

2+3 = (malim slovima)