PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nemanja kop  |   |  17.02.2019. 17:44

Ja sam trenutno kod jarma ,kod srebrnca sam bio u 16:10 sad je 17:43 pomerio sam se citavih pola kilometra, ne mogu da verujem da je ne znam kako da je crko i gde stoji kako ga ne pomere negde u stranu ovo je nenormalno stojis 10 min pa se pomeris 10 metara

2+3 = (malim slovima)