PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jakov  |   |  14.02.2019. 16:16

@Carvig tri

Nisam prošao tim putićem par godina ali vidim da ga koriste. Ok je, pređeš ulicu imaš malo ravno i blagu uzbrdicu (sve može na skijama) i kroz šumicu izađeš na stazu. Povratak u hotel još lakši, kreneš niz desnu stazu, odvojiš se i sve nizbrdo dok ne dođeš do hotela,pređeš put i to je to :)

Kada nema snega, mislim da nema osnežavanje putić ali nisam 100% siguran da li je nešto rađeno.

2+3 = (malim slovima)