infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Jakov |
|
14.02.2019. 16:16
@Carvig tri Nisam prošao tim putićem par godina ali vidim da ga koriste. Ok je, pređeš ulicu imaš malo ravno i blagu uzbrdicu (sve može na skijama) i kroz šumicu izađeš na stazu. Povratak u hotel još lakši, kreneš niz desnu stazu, odvojiš se i sve nizbrdo dok ne dođeš do hotela,pređeš put i to je to :) Kada nema snega, mislim da nema osnežavanje putić ali nisam 100% siguran da li je nešto rađeno.
2+3 = (malim slovima)