PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

borko  |   |  13.02.2019. 20:36

@mikica Nisi prepoznao salu, a ni ispratio pricu, pa si tako reagovao.

@Aleksa je napravio salu, da se samo ceka pitanje, da li trebaju lanci, pa sam se na to nadovezao i postavio to pitanje.

Naravno da trebaju lanci i da se treba ponasati odgovorno.

Svako dobro ti zelim @mikica.

Pozdrav

2+3 = (malim slovima)