PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nenad02  |   |  13.02.2019. 16:42

@Kop je
Da li si uzeo VIP kao gost hotela koji to nudi, ili postoji način i bez toga da prodaju?
PS. U Kempinskom mi to nije prošlo pošto nisam njihov gost. Prošle godine u Lucky-ju zamalo da mi daju (nisam ga uzeo pošto tada nisam znao čemu to služi >:( )

2+3 = (malim slovima)