PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Vikend naselje  |   |  03.02.2019. 09:36

Na zvanicnom sajtu skijalista Srbije i na mapi koja je tamo prikazana ,kao postojeca staza sa pripadajucim zicom tipa sidro koje ide uz nju je prikazana 4 E ..........
To bi trebalo da je sidro koje je sa gvosca prebaceno na lokaciju ka Vikend naselju.
Da li je neko vozio tu stazu? Da li se zna da li je uopste aktivna. To koje tacke u vikend naselju se pruza ta staza ?
Stevs molio bih te za neke informacije na ovu temu ukoliko ih imas , jer koliko vidim staza i zica po informaciji iz skijalista postoje i u funkciji su.

2+3 = (malim slovima)