PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Zvezdarac  |   |  02.02.2019. 12:21

@profesor
Vetar je izuzetno jak. U ponedeljak je bila ista situacija. Na vrhu sunčane je neprijatno jak a mogu misliti kako je na pancicu i drugim vrhovima (Gobelja, Krčmar itd). Uz to, već juče je bilo jakog vetra (ni blizu kao danas) i to je bilo teško podnosljivo. Zbog toplog vetra delovi sunčane su mestimično skoro pogledali. Sreca pa je u prethodnom periodu bilo puno padavina i sve staze će preživeti ovih par dana ali taj južni "fen" je zaista ubistvo za sneg.

2+3 = (malim slovima)