PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

nemanja.beo  |   |  02.02.2019. 10:04

Danas ne radi ni 10% staza,a na povracaj ski passa od skijalista srbije ni ne racunamo zbog opstih uslova ugovora.. Jel zna neko kakva je situacija po drugim skijalistima u evropi po tom pitanju, jel vraca neko pare u slucaju losih vremenskih uslova ili jednostavno zbog odustajanja od koriscenja? Poz svima

2+3 = (malim slovima)