infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Charapan |
|
01.02.2019. 13:00
Nista mi ne pricaju za trauma centar. Ista prica je bila sa mojim prijateljem kome je zena gadno nastradala i to tudjom krivicom. Vrlo povrsna dijagnoza, previd mnogo povreda i prelom, spora rekacija i sl. Novi Pazar je srecom druga prica, iako je bolnica kosa kadar je jako usluzan i pozrtvovan. Imaju mislim i neki novi skener iz donacije od Turaka srecom. Naravno da u Traumi ima i dobrih doktora, cujem i pozitivne komentare ali pojedinci su strasno losi i nestrucni. Stvarno treba pomci i da se zavede red i svako da snosi svoju odgovornost na skijalistu jer ovakve stvari ozbiljno odbijaju turiste od tako lepe planine.
2+3 = (malim slovima)