PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Charapan  |   |  01.02.2019. 13:00

Nista mi ne pricaju za trauma centar. Ista prica je bila sa mojim prijateljem kome je zena gadno nastradala i to tudjom krivicom. Vrlo povrsna dijagnoza, previd mnogo povreda i prelom, spora rekacija i sl. Novi Pazar je srecom druga prica, iako je bolnica kosa kadar je jako usluzan i pozrtvovan. Imaju mislim i neki novi skener iz donacije od Turaka srecom. Naravno da u Traumi ima i dobrih doktora, cujem i pozitivne komentare ali pojedinci su strasno losi i nestrucni. Stvarno treba pomci i da se zavede red i svako da snosi svoju odgovornost na skijalistu jer ovakve stvari ozbiljno odbijaju turiste od tako lepe planine.

2+3 = (malim slovima)