PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Charapan  |   |  01.02.2019. 10:13

Bole, cuo sam za taj slučaj i golgotu koju si prosao preko Novog Pazar i Bg. Mislim da imas osnova (zavisi od toga sta ti je Gorska Sluzba napisala u izvestaju) ali to ce advokat najbolje da ti kaze. Naravno bilo bi najbolje da imas policijski izvestaj jer se radi o tesko povredi i to su morali da prijave. Poznajem jednog koji je radio o manje vise slicnim stvari i dobijao parnicne postupke.

2+3 = (malim slovima)