PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

freerider  |   |  01.02.2019. 00:33

@Miki: najbolji put je sledeci: ides pesice do Vile Nikola, nastavis kao da ides za Brus, prodjes deo gde su sa desne strane kontejneri i posle 15tak metara sidjes sa puta desno - u 99% slucajeva imas ugazen trag. Trag vodi preko livade kroz sumicu, pa pored akumulacije (sa desne strane) na dnu MK i onda nailazis na mali mostic preko potoka. Prelaskom mostica si na stazi MK, blizu dna, onda ides uz stazu pa kod Rtnja levo uz brdo do cilja :)



2+3 = (malim slovima)