PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

freerider  |   |  31.01.2019. 12:39

@Al: u pravu si.

@Danko: sva ta dokumentacija koju ti imas tj. imaces je potpuno normalna, i svako ko se povredio znacajnije pa je morala GSS da ga odnese do Trauma Centra poseduje istu (izveštaj lekara specijaliste iz trauma centra na Kopaoniku i uput kod ortopeda, izveštaj ortopeda, izveštaj nakon hirurške intervencije, račun za bolničko zbrinjavanje, račune od daljih pregleda). Jedino sto nisi naveo a vazno je da posedujes je i izvestaj GSSa da te je zbrinulo i transportovao sa staze do Trauma Centra (to GSS salje Skijalistima Srbije po sluzbenoj duznosti).

Moguce je da su u medjuvremenu nesto menjali, ali umirujuci glas iz SS ne znaci apsolutno nista posto se oni ne bave tim predmetom i ne ulaze u ozbilnost povrede kao ni u lecenje. Neko ti je vec rekao, moras da kontaktiras osiguravajuce drustvo da dobijes tacne detalje. Prosto mozes da ih pitas da ti posalju uslove ugovora izmedju SS i njih o obimu osiguranja.

--

Ako se lecis / operises u drzavnoj zdravstvenoj ustanovi - ne znam koju su to troskovi? Podrazumeva se da imas redovno zdravstveno osiguranje. Operacija na primer ligamenata, meniskusa itd je besplatna, tako da ne znam o kakvim nadoknadama onda prica osiguravajuce drustvo ;)

Prijatelj je sada povredio meniskuse desne noge, mora da se operise. Izbor je sledeci: da se operise privatno - 1500eur, da se operise drzavno - besplatno. Jedina "mala" razlika je da je cekanje u drzavnoj kombinaciji skoro godinu i po dana (Novi Sad). Postoji naravno i treca kombinacija, ali isto nije besplatna, i tu kombinaciju isto nece pokriti osiguranje ;)



2+3 = (malim slovima)