infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Danko |
|
31.01.2019. 11:43
@Al (iOS)Rekoh da sam u kontaktu sa SS, a ne da sam još uvek dogovorio sve. Najverovatnije ću da podnesem zahtev kada završim i rehabilitaciju pa budem imao sve račune na gomili jer ni oni ne mogu sa sigurnošću da mi kažu da li to može da ide kroz dva odvojena zahteva ili mora kroz jedan, pa da ne komplikujem priču.@freeriderMoguće je da je ranije bilo to "pravilo" da moraš u državnim ustanovama, za sada mi to niko nije spomenuo. Ne verujem da je za osiguranje neka bitna razlika da li se lečio privatno ili državno jer oni to svejedno moraju da plate. Mislim nisam ja otišao na Menhetn da se lečim već u bolnicu u mestu gde živim u Srbiji. Ja od osiguranja tražim da mi pokrije troškove lečenja povrede, imam ceo istorijat - izveštaj lekara specijaliste iz trauma centra na Kopaoniku i uput kod ortopeda, izveštaj ortopeda, izveštaj nakon hirurške intervencije, račun za bolničko zbrinjavanje, račune od daljih pregleda, i do leta ću imati i račune od fizikalne terapije. Ne tražim nijedan dinar preko toga, samo da me obeštete za povredu koju sam doživeo na skijanju i za šta sam bio osiguran kupovinom ski karte.@DzimiPrelomi transverznih procesa su na L2-L5, lumbalni pršljenovi
2+3 = (malim slovima)