PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Al  |   |  31.01.2019. 08:56

@freerider, znam kroz šta si prošao, verovatno smo iste osobe zvali. Sa svim se slažem osim sa tim da su osiguranja kriva. SS su raspisale tender javne nabavke, izneli zahteve, i izabrale najbolju ponudu. To sto su najbitniji kriterijumi najniža cena, je nešto sto nisu krive osiguravajuće kuće. Iz SS se dobiju umirujuca uveravanja, ne brinite osigurani ste, sve će biti uredu, samo podnesite zahtev. Bitno je da se stisnu i da ne žele da daju ni punu refundaciju za neiskoriscene dane, jer ipak imaju troškove. Malo jadno ako to pogledate iz perspektive porodice kojoj je upropastena Ski sezona ili čak dve.

2+3 = (malim slovima)