infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
freerider |
|
31.01.2019. 02:14
@GS fun: tesko mogu da prekucam sve, ali evo dela:"Postupajuci po odstetnom zahtevu za nadoknadu po polisi osuguranja br ... a povodom povrede od dana ... obavestavamo Vas da ne postoji nasa obaveza za nadoknadom iz osiguranja.Lekar-cenzor je na osnovu dostavljene dokumentacije utvrdio da ne postoje trajne posledice ove povrede (invaliditet) u smislu Ugovora za Osiguranje lica od posledica nesrecnog slucaja (nezgode) i Tabele za odredjivanje procenta trajnog gubitka opste radne sposobnosti (invaliditeta) osiguranika kao posledica nesrecnog slucaja (nezgode) Generali Osiguranja Srbija.Napomena: Prema Uslovima osiguranja nezgode pod troskovima lecenja, smatraju se stvarni i nuzni troskovi lecenja posledica nesrecnog slucaja, u odgovarajucim zdravstvenim ustanovama, izuzev zdravstvenih ustanova u privatnom vlasnistvu, koje je prema oceni nadleznog lekara neophodno, a ciji troskovi padaju na teret osiguranika ..."Napomena: resenje je iz jula 2017.--U sustini ako se neko povredi, mora da se leci u drzavnim zdravstvenim ustanovama i onda ce mu se nadoknaditi troskovi, a troskovi mogu u sustini biti samo lekovi i jos neki materijal (nesto sitno) posto drzavne bolnice ne naplacuju nista osiguranicima...Napominjem, nismo mi ni ocekivali da osiguranje nadoknadi punu cenu operaceje i ostalih troskova, nego neki procenjeni minimum. A ispostavlja se da u sustini, od osiguranja ne dobijas nista..Nego, ajmo sada malo o vedrijim temama :)
2+3 = (malim slovima)