PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

freerider  |   |  30.01.2019. 23:37

@Danko: da ti nama odmoris i da se oporavis pa idemo dalje...

Kakva pogresna informacija, ocigledno ne mozes da se koncentrises i procitas pazljivo postove drugih. Nije ovo neka informacija iz druge ili trece ruke, ovo sti ti pisem je fakat - iz prve ruke, moja supruga se povredila, sve je uradjeno po pravilima i nismo dobili dinar od osiguranja. I ne radi se o nekoj bezveze povredi ili kako si rekao u prvom postu "dusevan bol", nego kidanje prednjeg ukrstenog ligamenta, operacija, oporavak itd.

Znam ljude (druga ruka) koji su dobijali po 20000-30000di za lomove i to je to, nama nisu dali ni jedan dinar - nula. I nema tu pogresne informacije, jedino da ti fotografisem resenje osiguranja i da ti posaljem na e-mail ako mi ne verujes - nije problem, posalji mi adresu i poslacu ti scan...

--

Inace, ove sezone skijamo van staze i na jednom izlazu nas redar skijalista zaustavi, kaze kako je zabranjeno skijanje van staze, oduzima se ski pass i slicna prica. Ja mu odgovaram kako je bilo zabranjeno a da su posle olabavili i da je samo prica o tome da ti ne vazi osiguranje za povrede van staze i sl. (moja supruga se povredila na stazi - nema veze sa ovom pricom). I napomenem kako to osiguranje ne vredi nista inace a on mi odgovara ne vredi nista ni na stazi ;) tako da su oni vrlo dobro upoznati sa problematikom. Da se razumemo, ne kritikujem ja ovde Skijalista Srbije (sto se tice osiguranja), tu je krivo odiguravajuce drustvo, oni samo prosledjuju dokumentaciju.


2+3 = (malim slovima)