infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Al |
|
30.01.2019. 21:23
Meni je cerkica pre tri godine polomila nogu, GSS je zbrinuo do trauma centra, gips i nazad kući. Srećom odmah sam tražio povraćaj za celu porodicu i dobio opcije da prebacim sledeću sezonu ili unanjeni povraćaj. Kući lečenje u privatnoj klinici, oporavak i rehabilitacija o naše trošku. Osiguranje SS ne priznaje troškove koji nisu pokriveni zdravstvenim fondom i ukoliko fond ne odobri. Znaci sa su u bolnici rekli da ne mogu da je zbrinu, mogao bih da naplatim troškove, to sto nisam hteo da čekam i otišao privatno ne mogu da refundiraju. Odštetu ili bilo kakvu naplatu možete da dobijete samo u slučaju invaliditeta, srazmerno procentu i u slučaju smrti. Moje dete preko jadnog smesnog osiguranja u školi dobije 20k za tešku povredu, bez obzira da li je povreda u školi ili van nje. A od SS osiguranja koje plaćamo kroz SkiPass ni dinara.
2+3 = (malim slovima)