PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

vladan - Lajkovac  |   |  30.01.2019. 14:38

Postoji prevoznik KAVIM za Rašku ili do Biljanovca uz presedanje (kratko vreme čekanja), pogledajte na sajtu za tel. broj , uz dogovor mogu Vam stati i na Očazi !

2+3 = (malim slovima)