PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Ljubica  |   |  30.01.2019. 12:34

Postoji li neki prevoz do Kopaonika koji ide Ibarskom magistralo,Pokušala sam zvati sve ali niko ne ide ibarskom.Da li neko zna nekog prevoznika koji ide Ibarskom.Prevoz potreban iz Lazarevca.
Hvala unapred.

2+3 = (malim slovima)