PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

nescha001  |   |  27.01.2019. 04:36

@Igor, ja sam imao veoma sličan slučaj pre 2 godine. Povredio sam kolene na Kopu u predsezoni i nisam mogao da skijam 7-dnevni na Staroj Planini kasnije za Novu Godinu. Povraćaj para nisu dozvolli, prvo rešenje SS-a je bilo da imam mogućnosti da ga iskoristim te iste ili naredne sezone. Posle komunikacije nekoliko puta mailom i telefonom, dogovoreno je da mogu da ga ustupim drugom licu na korišćenje u kasnijem nekom terminu pošto meni nije odgovaralo da se vezujem za Staru Planinu na 7 dana naredne godine. Biće potrebno malo više živaca za SS administracijom...

2+3 = (malim slovima)