PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Igor  |   |  26.01.2019. 11:26

Ljudi je l'' neko zna mozda da li ima mogucnosti povratka ski pasa koji nije uopste koriscen, kupio sam 10 dana u sezoni, povredio sam koleno i to je to. Sad samo da vidim da li nesto mogu da iscupam.

2+3 = (malim slovima)