PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

freerider  |   |  25.01.2019. 00:43

@Kaduuu: ta visina snega je u meteoroloskoj stanici kod Suncane doline. Sneg se nije otopio nego slegao.

Kopaonik (tj. RHMZ) je jedini ski centar u Evropi koji smanjuje kolicinu snega :)

Pise na stazama 10-60cm, bas me interesuje na kojoj stazi ima utabano 10cm snega a do sada je za sezonu palo preko 150cm a nije bilo dana u plusu :D

2+3 = (malim slovima)