PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

BokiP  |   |  20.01.2019. 18:21

Danas do 11h magla u visim delovima, u nizim ne, posle 11h vreme odlicno, staze su bile super nigde leda. Evo i jednog snimka od danas: https://youtu.be/pBcQHeJ7_kk
Pozdrav

2+3 = (malim slovima)