PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kliker-np  |   |  18.01.2019. 13:34

Igorcgpg
Definitivno preko Rudnice. Idem svake nedelje gore i put je odlican. Moze bez lanaca. Dok je put preko j.banje dosta u zahacu i ka severnoj strani pa snega i leda ima vise,plus sto je dalje za nekih 45km.

2+3 = (malim slovima)