PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

freerider  |   |  18.01.2019. 10:48

@Nemanja kop: zato i izdaju vinjete / nalepnice za auto za svaku sezonu, evo uputstva za 2019:

https://bit.ly/2QWgUyb

Ako si imao vinjetu za prošlu godinu samo uplatiš 250din i dobiješ za 2019, a ako nisi imao do sada vinjetu onda im poneseš i dokaz da imaš neku nekretninu na površini opština Brus ili Raška.

Možeš sve da završiš online, preko e-maila ili da odeš lično do kancelarije NP na Kopaoniku (poslednji sprat).


2+3 = (malim slovima)